درباره ما

گروه تخصصی راشن با هدف مشاوره مدیریت و استقرار سیستم‌های مدیریت در صنایع مختلف تاسیس شد. ماموریت این شرکت مشاوره، استقرار و به روزآوری سیستم‌های مدیریت در صنایع تخصصی کشور می‌باشد برای کسب موفقیت پایدار می‌باشد. گروه تخصصی راشن از سال ۱۳۹۱ با شخصیت حقیق آغاز به فعالیت نموده و با انجام بیش از ۵۰ پروژه موفق در زمینه استقرار انواع سیستم‌های مدیریت در شرکتها بزرگ و صاحب نام به فعالیت خود ادامه داد و در سال ۹۹ با هدف گسترش فعالیت‌ها و شرکت در مناقصات شخصیت حقوقی گروه تخصصی راشن را ثبت نمود.

چشم‌انداز گروه تخصصی راشن سرآمد تبدیل شدن به بزرگ‌ترین مرکز ارائه دهنده مشاوره و کلیه خدمات مرتبط یا سیستم‌های مدیریت، داشبردهای مدیریت، با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت می‌باشد.

Rashen-Chart

مزایای همکاری با گروه تخصصی راشن سرآمد

گروه تخصصی راشن با هدف مشاوره مدیریت و استقرار سیستم‌های مدیریت در صنایع مختلف تاسیس شده که  از مزایای همکاری با راشن سرآمد میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 

مشاوره ایزو با ایجاد ارزش افزوده

مشاوره ایزو در هر سازمان باید متنایب با ماهیت سازمان بوده و مشاوره جهت اخذ گواهینامه نباید فقط صرفا جهت اخذ گواهینامه باشد

اخذ ایزو از مراکز معتبر

اخذ گواهینامه ایزو از معتبرین ترین مراکز بین المللی که مورد تایید سازمان استاندارد جهانی باشند.

مشاوره ایزو با کمترین قیمت ممکن

ارائه مناسب ترین قیمت مشاوره نسبت به رقبا بر اساس حجم کار و متناسب با ماهیت شرکت ها تعیین میگردد

همراهی در ممیزی های مراقبتی

تمدید گواهینامه های استاندارد نیازمند پایش سالیانه و بهبود مداوم و تطبیق با استانداردهای مذکور میباشد

اخذ ایزو در کمترین زمان ممکن

علیرغم زمان بر بودن اخذ گواهینامه ایزو با توجه به بین المللی بودن آنها در کمترین زمان ممکن این امر محقق میگردد

تیم تخصصی استقرار و پیاده سازی

پیاده سازی استانداردها بر اساس تجربه و تخصص تیم پیاده سازی سازمان انجام میگیرد. تیمی متحصص از مشاوران با تجربه سیستم ها و روشها